Lerzan Mutlu: Her şey o anda sonsuza dek bitti!

Yeni müziğinin ortaya çıkış sürecinden bahseden Lerzan Keyifli, “Anlattığım üzere uzun bir bağlantımda bir gün Whatsapp’tan bildiri attım. Bildiriye gece yarısı bir soru işareti karşılığı geldi. İnsan uzun müddet birlikte olduğu insanın yazım lisanını bilir ya. Onun yazım lisanı değildi, ‘Kimsin?’ yazdım. Bir kızcağız o anda onun telefonundan beni aradı ve her şey o anda sonsuza dek bitti. Bu ortada o kızcağız iki defa görüştüğü biriydi, insanların şuursuzluğu da daima başımı kurcalamıştır. İki defa görüştüğüm birinin telefonunu kurcalamak, şifresini bulmak ve hadsizce dört yıllık beşere bildiri atmak, birlikte olduğun adamı cazip hale getiriyor. ‘Var bir numara’ deyip, birtakım bayanlar da o adamın peşine düşüyor. Yani aslında adamda bir numara yok! Adam o ünlü bayanın baktığı adam. Sonra da senin elinden adam almışlar üzere komik bir formda üstlerine güldürüyor maalesef! Bütün konu bu. Sonra da her yerden mecnun üzere beni aradı. Açmayarak, bu şarkıyı yazdım” tabirlerini kullandı.

“SANAT DÜNYASINDA DOST OLMAZ”

45 yaşındaki müzikçi, “Sizce sanat dünyasından dost olunur mu?” problemine ise çok konuşulacak şu cevabı verdi:

Gerçekten bilmiyorum lakin hayatımda her vakit magazin oldu, olacak ve olmaya devam ediyor. Küs olduğum 1-2 kişi vardır herhalde. Varlıkları da yoklukları da hayatımda çok değerli olmayan, sanat topluluğundan ne dost olması olsa olsa kuyunu kazan, kürek olur ancak! Lakin alışılmış dost mertebesi kadar olmasa da ‘Arkadaş’ her vakit var.

“BİR DAHA ASLA MAGAZİN PROGRAMI YAPMAM”

Yakın vakitte değişik bir format ile ekranlarda olacağının muştusunu veren Lerzan Memnun, “Tabii ki yeni proje var fakat çok seçiciyim. ‘Asla’larım var. Mesela asla bir daha magazin programı yapmam. Eski yaptığım bir kanaldan iki ay evvel çok sevdiğim insanlardan gelen magazin programını kabul etmedim. Bunun üzere gelen hiçbir magazini kabul etmiyorum. Ben gazeteci değilim ki! Bu işi gazeteciler, magazinciler yapmalı. Onlar bu işin piri. Ben müzikçiyim, televizyoncuyum. Magazinci değilim ki! ‘Milleti oturup, konuşayım. Onlar beni konuşsun’ başı bu. Fakat çok değişik bir format ile yakında ekranlarda olacağım” halinde konuştu.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir