Sevil Sevil 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’ne özel şarkı çıkardı

İSTANBUL (İGFA) – Etrafının ’10 parmağında 10 beceri var’ diye bahsettiği Sevil Sevil, hayat koçu, biyo güç, tarot, astroloji ve aile dizilimi eğitimleriyle kendisini geliştirdi. Sevil’in ayrıca Kanatsız Melekler kitabı 2’nci baskısını yaptı.

Channel Türk’te program sunuculuğu yaparak birbirinden değerli konuklar ağırlayan Sevil Sevil, TRT 1’de yayınlanan Ardı Yarın’da da oyunculuğunu konuşturdu. Sevil, bunun yanı sıra birçok sinemada de rol aldı.

Başarısını sahnelerde de kanıtlayan Sevil Sevil, 8 Mart Dünya Bayanlar Günü’ne özel “Kadın” müziğini dinleyicilerinin beğenisine sundu. Toplamda 8 ödül aldığını hatırlatan Sevil, “Son olarak Altın Yonca Ödülleri’nde ödülümü gecenin sunucusu Uğur Arslan’dan aldım .Aldığım her bir mükafatım benim için başka ayrı değerli. Her çalışmanın beğenilmesi işlerime daha sıkı sarılmama fırsat veriyor. Ayrıyeten ikinci kitabım ‘Melekler Bizimle’ üzerine çalışıyorum” dedi.

Sevil Sevil ” Astroloji ,Tarot ,Yaşam Koçu olarak eğitim almak isteyenlerin ‘astrolog_yazar_sevil_sevil’ instagram hesabundan kendisiyle irtibata geçebileceğini söyledi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir