Spor Salonuna İhtiyaçlarınızı Taşımanızı Sağlayacak Her Boyuttan Spor Çantaları

Spor salonuna giderken yanınızdaki eşyaları taşımak için bir atlet çantası kaide. Sporda yanınızdan ayıramayacağınız hem şık hem sportif çantaları sizler için derledik. Spora giderken tüm eşyalarınızı koyabileceğiniz bir çanta arıyorsanız içeriğe buyurun!

1. adidas 4ATHLTS Duffel Unisex Spor Çantası

Spora giderken tüm eşyalarınızı alacak bir çanta arıyorsanız adidas 4ATHLTS Duffel spor çantası tam aradığınız eser. Özel file fermuarlı cep kısmı ıslak eşyaları, şahsî bakım eserlerini ya da ayakkabıları farklı bir yerde tutmanıza imkan sağlıyor. Bu çanta güçlü kumaşıyla sizi hiç yarı yolda bırakmayacak.

2. Puma Sportswear Buzz Unisex Sırt Çantası

Hem erkek hem bayanların rahatlıkla kullanabileceği Puma Sportswear Buzz spor çantası dayanıklılığı ile her an sizin yanınızda. Spor eşyalarınızın hepsini sığdırabileceğiniz bu çantanın ana bölmesi, ön bölmesi ve iki iç cebi bulunuyor. Sırtınıza atıp rahatça taşımanızı sağlayan bu çanta ile spora rahatça gidip gelebileceksiniz.

3. Puma Sportswear Prime Street Bayan Sırt Çantası

Spor yaparken usulünden ödün vermeyenlerin tercih edebileceği Puma Sportswear Prime Street sırt çantasını ister sporda ister günlük hayatınızda kullanabilirsiniz. Bu çantanın geniş cepleri sayesinde spor gereçleriniz rahatça sığıyor. Hem üslup hem kullanışlı bu çanta ile spora gitmek çok daha eğlenceli!

4. Lumberjack CT478 Liberte 2 FX Bayan Sırt Çantası

Spor salonuna giderken eşyalarınızı taşımanız için bu çanta ülkü. Rengine farklı rahatlığına farklı hayran kalacağınız bu çantanın iki gözüne spor yaparken kullandığınız tüm eşyaları sığdırmanız mümkün. Günlük de kullanabileceğiniz bu çanta ile tüm spor gereçleriniz daima yanınızda olacak.

5. adidas ARKD3 Training Çocuk Sırt Çantası

Antrenmana giderken kullanabileceğiniz bu çanta çocuklar için özel olarak tasarlanmış. Tüm idman ekipmanlarının rahatlıkla sığdığı bu çantanın birçok gözü var. Ana bölme, küçük ön cep ve iki file yan cepten oluşan bu çanta ile hem spor hem özel eşyalarınızı taşıyabilirsiniz. İster elinizde ister sırtınızda taşımaya imkan veren tasarımı ile çok kullanışlı.

6. Nike F.C. Barcelona Gymsack Erkek Sırt Çantası

Spor çantası arayanların çok beğenebileceği Nike F.C. Barcelona Gymsack erkek sırt çantası küçük fakat fonksiyonel bir model. İçine spor yaparken gereksiniminiz olanları sığdırabileceğiniz bu çantayı sırtınızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

7. adidas Classic Badge of Sport Unisex Sırt Çantası

Geniş iç hacmi bulunan adidas Classic Badge of Sport sırt çantası günlük kullanım yahut idmanlar için uygun. Klasik olduğu kadar şık tasarımı ile bu çanta spor kombinlerinize çok yakışacak. Bu sırt çantasının içecek taşımak için özel bölmesi bulunuyor. Sağlam kumaşa sahip bu çanta ile yıllar uzunluğu spora bir arada gideceksiniz.

8. Puma Sportswear Core Base Bayan El Çantası

Spor çantasına alternatif Puma Sportswear Core Base, el çantası formuyla farklı bir usul arayanların tercih edebileceği bir model. Geniş iç hacmiyle tüm spor eşyalarınızı sığdırabileceğiniz bu çanta ile spor yaparken bile şık olabileceksiniz.

9. Nike Heritage Graphic Unisex Sırt Çantası

Günlük kullanıma uygun Nike Heritage Graphic çanta sürdürülebilir gereçten üretilmiş. Eşyalarını tertipli taşımak isteyenler için ülkü bu çanta her spor idmanında yanınızda olacak. Fermuarlı cepleri sayesinde içine koyduğunuz her şey daha korunaklı. Nike Heritage Graphic çanta, rahat taşıma askıları ile çok konforlu.

10. Nike Sportswear Classic Çocuk Sırt Çantası

Nike Sportswear Classic çocuk sırt çantası, çocukların konforu için özel olarak tasarlanan bir model. Geniş hacmi ve bölmelere ayrılmış iç tasarımı ile farklı biçimlerde kullanıma uygun bir çanta. Günlük dışarı çıkarken kullanılabilecek bu çanta spor idmanları için de ülkü çantalardan. Yan tarafında bulunan mataraya özel kısmıyla spor yaparken suyunuzu yanınızda taşımanıza imkan veren bu çanta, sportmenlerin bayılacağı cinsten.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir